Informace o nás

Kdo za vším stojí

Naše společnost je tvořena profesionály v oblasti informačních technologíí. Naši experti mají dlouholeté zkušenosti v projektovém řízení, ve vývoji specializovaného software a informační bezpečnosti.

Naše oblasti expertízy

Za vice než dvacet let působení v segmentu informačních technologií, pracovníci ARTiiS  úspěšně zrealizoval velké množství projektů ve zdravotnictví a bankovní sféře. Projekty ve zdravotnictví byly realizovány zejména v nemocnicích fakultního typu, s vysokými požadavky na kvalitu a investiční návratnost realizace.  Rozsahem a komplexností se tyto projekty řadí k největším IT projektům a zahrnují kompletní uzavřený celek s expertní analýzou na začátku, detailním návrhem realizace a včasnou dodávku všech požadavků zákazníka na konci projektu.

Specializace v oblasti finančních institucí začala v roce 2001, kdy byl odstartován vývoj informačního systému pro úvěrové společnosti. Za necelou desítku let byla vytvořena bankovní aplikace, kterou lze z pohledu funkcionality, škálovatelnosti a robustnosti bez pochyby srovnávat se systémy podobného typu ve světě. Kromě českého a slovenského trhu byl systém prověřen také v dalších zemích.

Ruku v ruce s návrhem  architektury a následným vývojem softwarových řešení jde i jejich zabezpečení. V oblasti informační bezpečnosti jsou naše zkušenosti na vysoké úrovni. Realizovali jsme projekty jak v České republice tak i v zahraničí.

Projektové řízení

Projektové řízení rozsáhlých projektů v desítkách středních a velkých firem v oblasti finančních institucí, výrobních podniků, obchodu a zdravotnictví.

Vývoj software

Od analýzy až po finální produkt. Specializace na webové aplikace, datové sklady, BI a datovou analýzu.

Vývoj nového software

Obsahem projektu podporovaného v rámci programu „ICT a sdílené služby – aktivita Tvorba nových IS/IT řešení, II. výzva“ je vytvoření dvou nových softwarových systémů, které budou inovativní a konkurenceschopné zejména díky příznivé ceně a reflexi požadavků ze strany potencionálních zájemců o předmětné produkty. V rámci projektu vznikne koncept moderního, otevřeného informačního systému pro dvě specializovaná zdravotnická pracoviště (mamologii a rehabilitaci), umožňující integraci s dalšími systémy a podporující současné moderní technologické trendy.

Nové technologie v akci

Rychlost a efektivity dodání spolehlivých softwarových produktů je neustálou výzvou pro každou softwarovou společnost. Mezi tradiční technologie softwarového vývoje jsme zařadili nejnovější verze technologie Angular a REACT pro efektivní realizaci webových uživatelských rozhraní.

Služby v oblasti informačních technologií.

Společnost

Kontaktujte nás

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.